ŚNIADANIE DAJE MOC

Dnia 7 listopada 2016 r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w akcji „Śniadanie Daje Moc”. Wspólne śniadanie poprzedzone było zajęciami, na których uczniowie dowiedzieli się o zdrowym odżywianiu, higienie podczas przygotowywania posiłków.

Tego dnia uczniowie z pomocą rodziców, przygotowali zdrowy, bogaty w witaminy posiłek. Na stołach znalazły się pyszne, kolorowe kanapki, płatki, jogurty, warzywa i owoce.Do wspólnego posiłku zaprosiliśmypanią dyrektor Wiesławę Kapustę, która pochwaliła uczniów i rodziców, że tak pięknie, zdrowo i estetycznie przygotowali śniadanie.

Mamy nadzieję, że udział w akcji przyczyni się do zmiany nawyków żywieniowych i większej dbałości o spożywanie śniadania – w domu i w szkole.

A. Borkowska, I. Olędzka, E. Buczyńska